GROW

CONFIDENT

Dental implantlar ve EthOss®’un en iyi sonuçları almanıza nasıl yardımcı olduğu hakkında bilmeniz gereken her şey

Diş implantlarını iyi seçmek, daha iyi bir hayatı seçmektir.

Diş implantlarını iyi seçmek, gülüşünü geri kazanmayı seçmektir. Güvenle yemek için… İçiniz rahat olsun, iyi çalıştıklarında, implantlar yeni bir yaşam sağlar. Ve implantlar EthOss ile daha iyi çalışabilir.

ETHOSS NEDİR VE NEDEN İHTİYACIM VAR?

Bir dişinizi kaybettiğinizde, çenenizdeki kemiğin geri çekilmesi yaygın bir durumdur. EthOss, kemiğinizin sağlıklı bir düzeye geri dönmesine yardımcı olan (kemik aşılama olarak da bilinir) kalsiyum açısından zengin bir malzemedir. Bu, diş implantınız için güçlü bir temel sağlar. EthOss, diş etinizin altına beyaz bir macun olarak uygulanır ve vücudunuzun doğal iyileşme süreciyle birlikte çalışır.

Vücudunuzun güçlü yeni kemik geliştirmesine yardımcı olmanın yanı sıra, güvenlidir (hayvansal içerik içermez) ve kemiği alternatiflerinden daha hızlı büyüttüğü gösterilmiştir.

UZMANLAR TARAFINDAN GELİŞTİRİLDİ

“Hastalarım bana daha kısa prosedürler, daha hızlı iyileşme, daha az ağrı, güvenilir sonuçlar ve güvenli hayvan içermeyen malzemeler istediklerini söylediler.

EthOss, inanılmaz sonuçlar için en son biyouyumlu malzemeleri kullanarak onlara istediklerini vermek için geliştirildi.”

Dr Peter Fairbairn, BDS

Diş hekimi ve greft materyalleri konusunda dünya otoritesi.

GROW STRONGER

İmplantlar neden EthOss ile daha iyi çalışabilir?

GÜÇLÜ

Yeni dişinizin ömrünü uzatan güçlü, sağlıklı yeni kemikle değiştirildiği için vücudunuz tarafından tamamen emilir.

GÜVENLİ

%100 sentetik. İnsan veya hayvan içeriği yoktur, dolayısıyla çapraz bulaşma riski yoktur.

BASİT

Diş hekimi koltuğunda daha az süre ve daha yüksek başarı oranları için kollajen membrana gerek yoktur.

HIZLI

Tipik olarak 12 hafta gibi kısa bir sürede %50 yeni kemik büyümesi.

NAZİK

Hastalar, kemik rejenerasyonu sırasında daha az iltihaplanma ile çok az ağrı bildirirler.

UZMAN

Dünyaca ünlü klinisyenler tarafından geliştirildi ve dünya çapındaki diş hekimleri tarafından güvenildi, endüstri lideri eğitim ve rehberlikle desteklendi.

GÜVENİLİR

Öngörülebilir mükemmel sonuçlar için kanıtlanmış teknoloji.

GELİŞMİŞ

Yeni nesil biyouyumlu malzemelerden üretilmiştir.

SIK SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorulara basit cevaplar.
Bunları her zaman diş hekiminizle daha
ayrıntılı olarak tartışabilirsiniz.

EthOss, kemiğinizi sağlıklı bir seviyeye getirmek için kullanılır. Bu kemik kaybına genellikle bir dişin çekilmesi veya kaybedilmesi veya diş eti hastalığı neden olur. Onu destekleyecek bir diş olmadan, çenenizdeki kemik geri çekilecek ve kendi kendine yeniden büyümeyecektir, bu da genellikle bir implantı sabitlemeyi imkansız hale getirir. EthOss, kemiğinizin yeniden büyümesini teşvik ederek bir implantın sabitlenmesine yardımcı olur.

EthOss, vücudunuzda bulunan minerallere dayalı sentetik bir üründür. Yeni kemik gelişimi için kalsiyum açısından zengin ideal ortamı yaratır. EthOss hiçbir hayvansal ürün içermez.

EthOss, vücudunuzda bulunan minerallere dayalı sentetik bir üründür. Yeni kemik gelişimi için kalsiyum açısından zengin ideal ortamı yaratır. EthOss hiçbir hayvansal ürün içermez.

EthOss vücudunuz tarafından parçalanır ve büyüdükçe yeni kemiğiniz tarafından tamamen emilir.

“Doğal” ürünler, karışımlarında doğal bir kemik kaynağı içerir. Bu, birkaç kaynaktan gelebilir – sığır (inek), domuz (domuz) veya at (at). Bu ürünler bir kemik aşılama prosedüründe kullanıldığında tamamen emilmeyebilir ve vücudunuzda sonsuza kadar kalabilirler.

Sentetik bir ürün olarak EthOss basittir. Diğer kemik kaynaklarını kullanmanın potansiyel çapraz enfeksiyon riski hakkında endişelenmenize gerek yok.

Hayır. Diğer bazı ürünler, ölen bir kişinin vücudundan veya hastanın vücudundan elde edilen insan kemiğinden elde edilir. Buna karşılık, EthOss sentetiktir ve hiçbir insan içeriği içermez.

Çoğu eski kemik aşılama materyali bir kollajen membran gerektirir. Genellikle domuzlardan elde edilen kollajen ile yapılan bu zarlar, malzemeyi korumak ve stabil tutmak için gereklidir. Ancak EthOss, sentetik malzemelerin yenilikçi bir kombinasyonundan yapıldığından, ayrı bir membran ihtiyacını ortadan kaldırarak prosedürünüzü basitleştirir.

Hayır. Diğer bazı kemik aşılama prosedürlerinde, kemiğin vücudunuzun farklı bir bölgesinden (örn. çene, çene veya kalça) alınması gerekir. Bu rahatsız edici bir süreçtir ve sorunlara neden olabilir. EthOss bunu yapma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kemik aşılama ve diş implantı yerleştirme cerrahi bir işlemdir, bu nedenle bazı rahatsızlıklar kaçınılmazdır. Bununla birlikte, diş hekimleri bize, EthOss ile prosedür uygulayan hastaların diğer materyallere kıyasla düzenli olarak düşük ağrı seviyeleri bildirdiklerini ve birçoğunun prosedürden birkaç gün sonra herhangi bir ağrı kesiciye ihtiyaç duymadığını söylüyor.

İmplantınızın bakımı çok önemlidir. Diş hekiminiz, prosedürünüzden sonra size kesin yönergeler verecektir, ancak aşağıda size yardımcı olabilecek birkaç ipucu listeledik.

PROSEDÜR SIRASINDA:
• Normal şekilde fırçalamaya devam edin – herhangi bir hassasiyet geçene kadar implant bölgesinden uzak durun
• Bölgeye doğrudan dokunmaktan kaçının
• Birkaç gün, özellikle geceleri protez takmamaya çalışın
• Sıcak içeceklerden, alkolden ve sigaradan kaçının

YENİ DİŞİNİZİ ÇIKTIK ZAMAN:
• Yeni dişinize normal bir diş gibi özen gösterin
• Kuronunuzun altını ve çevresini fırçalayın
• Çok sert kıllı diş fırçalarından ve aşındırıcı diş macunlarından kaçının
• Bant veya implantlarla kullanılmak üzere yapılmış diş ipi ile her gün diş ipi kullanın

Basitçe söylemek gerekirse, çünkü implantlar EthOss ile daha iyi çalışabilir. Eski alternatiflerin aksine EthOss, daha az ağrı ile daha hızlı, daha güçlü kemik oluşturmak için gelişmiş biyouyumlu malzemeler kullanır. Tamamen hastanın kendi kemiği ile değiştirilir. Ve tamamen hayvansal içerik içermediği için daha güvenlidir. Tüm bu nedenler, EthOss’u uzun ömürlü modern diş implantları için akıllı bir seçim haline getiriyor.